Виховна системи «Пласт» в закладах освіти

З метою впровадження виховної системи «Пласт», яка сприяє всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді на засадах християнської моралі та вихованню молоді як свідомих, відповідальних і свідомих громадян місцевої, національної та світової спільноти, провідників суспільства, Інститутом післядипломної педагогічної освіти та Чернівецькою міською молодіжною організацією «Станиця Чернівці Пласт – Національної скаутської організації України» організована підготовка виховників з числа вчителів та педагогів-організаторів закладів освіти Чернівецької міської територіальної громади.

3,4,10 та 11 листопада було проведено серію онлайн-занять для навчання виховників. Спікерами були: Андрій Федоренко, голова станичної пластової старшини «Станиця Чернівці Пласту – Національної скаутської організації України» та пластуни даного осередку  – Гангала Ігор та Забудько Людмила.

У процесі теоретичного курсу учасники отримали відповіді на такі питання:

– «Що таке Пласт?»;

– «Хто такі виховники та яка система виховання в Пласті?»;

– «Які в Пласті традиції та чудернацькі слова?»;

– «Що я можу зробити в закладі освіти?»

По завершенню навчання, усі педагоги отримали перелік матеріалів та корисних покликань на джерела інформації про «Пласт» для закріплення і самоопрацювання перед практичним курсом в очному режимі, який запланований на грудень 2021 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *