Яким повинне бути навчання в початковій школі сьогодні

Відповідно до Меморандуму про взаємопорозуміння між Міністерством освіти і науки України та the LEGO Foundation щодо співпраці у сфері освіти та науки, з метою сталої та якісної підтримки реалізації Концепції «Нова українська школа» 9 грудня 2023 року  на базі  ліцеїв № 7 та 18 розпочалося  навчання вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Чернівецької міської територіальної громади  у межах реалізації програми підвищення кваліфікації для вчителів початкових класів «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення».

Проведення  навчання здійснюється  із залученням регіональних тренерів за графіком, затвердженим наказом Департаменту науки і освіти Чернівецької обласної державної (військової) адміністрації.

Перед педагогами виступили Захарійчук М.Д., автор підручників з української мови для початкової школи, та  Одинак М.М.,  методист НМЦ дошкільної, початкової освіти та предметів мистецької галузі  ІППО Чернівецької області.
Учителі початкової школи  спільно з тренерами  не тільки обговорювали  навчання молодших школярів  сьогодні, а  й озвучували нові ідеї,  знаходили оптимальні варіанти та  цікаві рішення  щодо покращення  освітнього процесу в початковій школі в умовах сьогодення.

16 грудня 2023 року відбудеться друга завершальна сесія навчання вчителів початкових класів.

За результатами навчання учасники отримають сертифікати про підвищення кваліфікації в обсязі 8 год / 0,3 кредита. Водночас кожен вчитель отримає методичний посібник «Діяльнісна математика в початковій школі», який містить добірку тематичних вправ і активностей, які можуть використати педагоги у взаємодії з дітьми під час уроків математики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *