З Днем знань! З Першовереснем!

ЛЮБІ ДІТИ, ДОРОГІ ПЕДАГОГИ, ШАНОВНІ БАТЬКИ!

З першим подихом осені приходить до нас День знань – радісний і святковий, емоційний і хвилюючий. Серед хуртовини айстр звучить дитячий сміх, передзвін шкільного дзвоника, урочиста музика, щирі привітання. Цей день сповіщає про початок нового – нового навчального року, нового періоду життя, нових змін, нових вражень, успіхів та досягнень, нових знань та нових можливостей.

Щиро вітаю усіх з цим прекрасним днем – Першовереснем!

2019/2020 навчальний рік – рік продовження реалізації Концепції нової української школи. Тому особливо трепетним є цей день для першокласників. Їх чекає Нова українська школа, цікава й захоплююча подорож країною Знань. Успіхів вам! Нехай ця подорож буде радісною, легкою, без перешкод і з великим бажанням пізнавати нове.

Для одинадцятикласників – це вирішальний рік. Бажаю випускникам не помилитися у виборі професії, стати гідними громадянами незалежної України!

Слова вітання і шани посилаю вам, дорогі педагоги. Висловлюю слова вдячності за вашу наполегливу працю, високий професіоналізм,  глибоку педагогічну компетентність, що формують майбутнє нашої держави!

Найщиріші вітання й слова подяки нашим батькам. Ціную вашу підтримку й сподіваюся на подальшу ефективну співпрацю!

Бажаю миру, здоров’я та безліч  здобутків на освітянській ниві! Нехай усі нововведення й реформи будуть підтверджені рясним державним фінансуванням та підтримкою. Дякую всім за співпрацю та взаєморозуміння!

Зі святом!

З повагою начальник управління освіти Чернівецької міської ради

Мартинюк Сергій Васильович,

колектив управління освіти Чернівецької міської ради,

міського методичного центру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *