З ремеслом дружити – в житті не тужити

Відповідно до плану роботи управління освіти Чернівецької міської ради на 2018/2019 навчальний рік 19 квітня 2019 року на базі Чернівецького НВК “Любисток” (керівник – Сопетик В.І.) відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів технічної праці у формі семінару-практикуму з проблеми «Упровадження елементів сучасних педагогічних технологій навчання як умова досягнення нової якості технологічної освіти».

Засідання відкрив головний спеціаліст відділу загальної середньої освіти управління освіти  Білоус С.В., який ознайомив учасників семінару з темою, завданнями та планом проведення.

Заступник директора закладу Гарбуз Наталія Анатоліївна, яка гостинно зустріла учасників засідання презентувала заклад освіти.

Педагоги були присутніми в ролі учнів на уроці з трудового навчання (технічні види праці) в 9 класі на тему: “Технологічний процес виготовлення деталей виробу”, де вони разом з здобувачами освіти спробували спільно виконати поставлені завдання.

Із грунтовною доповіддю з презентаційними матеріалами свого досвіду на тему: «Упровадження елементів сучасних педагогічних технологій навчання як умова досягнення нової якості технологічної освіти» перед учасниками  виступив Гулей Олександр Васильович, вчитель технічної праці.

Семінар сприяв підвищенню професійної майстерності вчителів щодо реалізації компетентнісного підходу до проведення уроків техічної праці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *