З вишиванкою в серці Україну єднай!

17 травня 2018 року з 14.00-15.00 на Центральній площі біля пам’ятника Т. Шевченка відбудеться міське свято присвячене Дню вишиванки «З вишиванкою в серці Україну єднай!».

В програмі свята:

  • Виставка  робіт творчих і креативних вчителів майстринь-вишивальниць закладів загальної середньої та позашкільної освіти (гімназій №2,3,5,6; ліцею №4; ЗОШ №1, 4, 5, 11, 37; НВК «Берегиня», БТДЮ).
  • Дефіле «Вишиванку одягай Україну прославляй!» (по два учня від кожного закладу загальної середньої освіти міста, а саме хлопчик і дівчинка в українських вишиванках, діти 5-10 класів).
  • Концертна програма номерів художньої самодіяльності вихованців фольклорного театру студії «Гердан», МПДЮ,ЦДЮТ, ЗОШ №14).
  • Флешмоб «З вишиванкою в серці Україну єднай!» У флешмобі братимуть участь вихованці закладів загальної середньої освіти гімназії№5Квітка-душа»), ЗОШ№1Сонце»), ЗОШ№2 Серце»).

Роботи педагогів і учнів, які будуть представлені на міській виставці потрібно занести 16 травня 2018 року в ЗОШ №1 з 9.00-17.00 заступнику директора з виховної роботи Палій О.Г.

Інформацію про учасників, вчителів майстринь-вишивальниць закладів загальної середньої освіти, міської виставки  потрібно подати до 08 травня 2018 року  на електронну адресу: nimizhan-m@meta.ua за  формою 1.

Дякуємо за співпрацю!

ФОРМА 1

Інформація

про учасників міської виставки присвяченої Дню вишиванки

 

з/п

ПІБ автора роботи, колекції Загальна назва колекції робіт Кількість експонатів

представлених на виставку

Навчальний заклад

(повна назва)

1        
2        

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *