30-ть ЗЗСО громади розпочнуть навчання в очному форматі, 17-ть – за змішаною формою. Це один з найвищих показників в Україні.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
питанню безпеки навчального процесу. Заклади мають укриття, у них встановлені камери нагляду та тривожні кнопки, забезпечена фізична охорона на період навчання.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
Галина Абрам’юк, директорка ліцею №5 “Оріяна” та Сергій Білоус, директор гімназії №16. Вони розповідали про те, що було зроблено і робиться безпосередньо у їхніх закладах. Обоє директорів зауважили на тому, якою важливою є фінансова автономія закладів освіти. Адже дає багато можливостей.
![](https://scontent.fcwc1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/370432723_771591564766709_36675975587908065_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=EseR5Uh0ZAIAX_dBsLT&_nc_ht=scontent.fcwc1-1.fna&oh=00_AfDWwKdJVxiFvg7wCAWpd39eOIJVgYcTSTjQODM_fHzjzw&oe=64F51F70)
![](https://scontent.fcwc1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/371110796_771592334766632_7884516656722280720_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=dO25G3unGrwAX92Awih&_nc_ht=scontent.fcwc1-1.fna&oh=00_AfARSJ5IWlIJNBknEtaxWdYgV5SJ62FDP3MgLsCWo_ACyQ&oe=64F3CDFC)
![](https://scontent.fcwc1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/372651547_771592548099944_1225474923796035751_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=ZGcTuqg6-RcAX9JUEbW&_nc_ht=scontent.fcwc1-1.fna&oh=00_AfBgVuWMXo_MQ-DPJNQXT-uJW6dRUjOrTypaIkKQjRH-OA&oe=64F35A67)
![](https://scontent.fcwc1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/371116693_771592781433254_6822538019774269353_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=OJkdMLdcL5QAX8I9S9f&_nc_ht=scontent.fcwc1-1.fna&oh=00_AfCxhVWhAkFA1BCLs8y3MEme7AmjWI8YpuYBBWG1sR87FA&oe=64F4923A)
![](https://scontent.fcwc1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/370618071_771592871433245_7858718290357094766_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=9fdsaiCgjbUAX9WcFMi&_nc_ht=scontent.fcwc1-1.fna&oh=00_AfAQiQ6YC30YNVgoAO1R1k15_gka-rb0dfiW0Qop7EfW5Q&oe=64F3452D)
![](http://osvita.cv.ua/wp-content/uploads/2023/08/6-3.jpg)
![](http://osvita.cv.ua/wp-content/uploads/2023/08/7-3.jpg)
![](http://osvita.cv.ua/wp-content/uploads/2023/08/8-3.jpg)