Засідання методичного об’єднання вчителів англійської мови

23 січня 2019 року на базі Чернівецької гімназії №7 відбулося засідання методичного об’єднання вчителів англійської мови з проблеми «Шляхи реалізації сучасної освіти, розширення професійної компетентності та мобільності учителів іноземних мов в 2018/2019 навчальному році».

З вітальним словом перед вчителями міста виступила заступник начальника управління освіти, начальник відділу загальної середньої освіти О.Л. Кузьміна, яка проінформувала про хід виконання Програми вивчення та популяризації англійської мови в закладах освіти м. Чернівці на 2016-2020 роки та представила педагогам методиста ММЦ з англійської мови Краміну Л.В.

Краміна Л.В. проаналізувала участь учнів закладів освіти міста у ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, а також ознайомила з планом заходів на 2019 рік в рамках реалізації Програми.

Вчителями англійської мови Дзюбко А.О., Кілару І.Г., Войтоловською С.В., Бєляєвою Н.В., Гільчук  Ю.В. було презентовано інформаційний каталог Yearbook 2018, який виходить вже третій рік поспіль завдяки активній співпраці вчителів англійської мови міста.

Наприкінці засідання було наголошено на тому, що в цьому році продовжується робота з підвищення якості викладання англійської мови, мотивації учнів до засвоєння та використання нових знань, добробуту вчителів, інклюзивної освіти та безперервного професійного розвитку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *