Засідання міського МО учителів української мови та літератури, українознавства

 

 

04 січня 2018 року на базі Чернівецького багатопрофільного ліцею №4 проведено засідання міського методичного об’єднання учителів української мови та літератури, українознавства з проблеми «Шляхи реалізації мовно-літературної освіти в закладах освіти міста в І семестрі 2017/2018 н.р. та основні напрямки роботи в  ІІ семестрі».

«Реалізація Концепції нової української школи вимагає від кожного учителя змін у методиці викладання шкільних предметів: не лише дати учням знання, але й уміння їх застосувати для розв’язання особистих проблем, а в майбутньому – професійних. Тому протягом І семестру робота міського методичного об’єднання була направлена на формування вчителя як агента змін в сучасній школі», – підкреслила  Алла Ткач, методист міського методичного центру закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради,  аналізуючи роботу міського методичного об’єднання в І семестрі 2017/2018 н.р.  Особлива увага була звернена на роботу з обдарованими учнями, на підготовку  школярів до зовнішнього незалежного оцінювання.

Алла Василівна  проінформувала педагогів про розробку міської програми «Творчий педагог – успішний учень», запропонувала долучитися  до обговорення проекту програми, яка розміщена на сайті управління освіти.

Працюючи у групах, учасники засідання обговорили новий Закон України «Про освіту», відзначили його важливість у наданні доступності якісної освіти для всіх учнів.

Цікавим і змістовним був майстер-клас з проблеми «Ефективні форми і методи роботи для підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури», проведений Кожуленко О.Б., учителем української мови та літератури ліцею №4, заслуженим учителем України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *