Засідання МО педагогів-організаторів шкіл міста

10 січня 2018 року на базі міського палацу дітей та юнацтва відбулось міське методичне об’єднання педагогів-організаторів шкіл міста. Німіжан С.К., методист міського методичного центру закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради, проаналізувала роботу методичного об’єднання педагогів-організаторів за І семестр 2017/2018 н.р., окреслила шляхи реалізації плану роботи на ІІ семестр 2017/2018 н.р., ознайомила з методичними рекомендаціями на виконання заходів, щодо реалізації Концепції з національно-патріотичного виховання дітей та молоді в позаурочний час, Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016/2020 роки. Учасники методичного об’єднання обговорили новий Закон України «Про освіту».
Педагоги-організатори міста відвідали майстерню-світлицю народних ремесел та декоративного мистецтва Учбово-методичного центру культури Буковини. Педагоги-організатори упродовж екскурсії дізналися про світ українських ремесел та їхнє сакрально-філософське значення, а також про морально-звичаєву культуру буковинців та їхні локальні ментальні особливості, закодовані у прадавній вишивці.
Директор УМЦКБ, заслужений діяч мистецтв України Микола Шкрібляк, наголосив гостям на винятковій потребі знати, читати, а відтак – популяризувати рідну традицію. Педагоги-організатори були приємно вражені як самими експонатами, так і концепцією облаштування майстерні-світлиці та висловили побажання продовжити такі візити уже зі своїми вихованцями.
Під час розмови визрів задум, приурочений Дню вишиванки, до котрого планується залучити юних чернівчан. Згідно з ідеєю, одні дітки вивчатимуть традиційну культуру Буковини разом з методистами УМЦКБ та педагогами і спробують себе у ролі дослідників, інші ж матимуть нагоду на практиці опанувати цікаве для себе давнє традиційне ремесло. На завершення гості та співробітники Учбово-методичного центру культури Буковини обмінялися взаємно цікавими міркуваннями про напрями популяризації українських звичаїв і традицій серед дітей та юнацтва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *