Засідання МО вчителів англійської мови

11 січня 2018 року на базі Чернівецької спеціалізованої школи №22 проведено засідання міського методичного об’єднання вчителів англійської мови на тему «Вивчення англійської мови в закладах освіти міста в І семестрі 2017/2018 н.р. та основні напрямки роботи на ІІ семестр».
С.М. Куриш, завідувач НМЦ іноземних мов і міжнародних відносин ІППОЧО, доцент, визначила основні напрямки професійної діяльності вчителів іноземних мов відповідно до Рамки професійного розвитку вчителів. Також, Світлана Михайлівна повідомила про проведення тижневих тренувань для вчителів майбутніх першокласників та порекомендувала вчителям англійської мови взяти участь в онлайн курсах Британської ради “Teaching for Success”.
О.Л. Кузьміна, заступник начальника управління освіти Чернівецької міської ради, ознайомила учасників методичного об’єднання з новим Законом України “Про освіту”, акцентуючи увагу на змінах в освітній сфері та відзначаючи його важливість у наданні доступності якісної освіти для всіх учнів. Олена Леонідівна також надала змістовну інформацію про хід виконання рішення міської ради VII скликання від 24.12.2015 р. №48 щодо виконання Програми вивчення та популяризації англійської мови в закладах освіти м.Чернівців на 2016-2020 роки.
Т.І. Махневич, методист міського методичного центру управління освіти Чернівецької міської ради, проаналізувала роботу міського методичного об’єднання в І семестрі 2017/2018 н.р. та представила вчителям План заходів на 2018 р. з реалізації «Програми вивчення та популяризації англійської мови в закладах освіти м.Чернівців на 2016-2020 роки», звертаючи особливу увагу на заходи, які відбуватимуться у ІІ семестрі .
О.М. Яківчик, методист міського методичного центру управління освіти Чернівецької міської ради, ознайомила із методичними рекомендаціями щодо проведення ЗНО з англійської мови у 2018 році і відзвітувала про проведення міського конкурсу “How English Reveals My Personality”.
Цікавими і змістовними були творчі звіти вчителів англійської мови СЗОШ №22, які претендують на присвоєння педагогічного звання «вчитель-методист», зокрема вчителя Ю.Г. Дарійчук на тему «Агент змін. Шляхи впровадження набутого досвіду», вчителя А.В. Стангрет на тему «Використання ІКТ на уроках англійської мови», а також вчителя М.А. Пятіхачної на тему «Комунікативно-діяльнісний підхід у вивченні англійської мови».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *