Засідання ШМВ англійської мови

4 січня 2019 року в Чернівецькій гімназії №7 керівником міської школи молодого вчителя англійської мови,  учителем Чернівецької гімназії №7 Оленою Олександрівною Молодек було проведено друге засідання ШМВ на  тему «Організація уроку».

В атмосфері конструктивної співпраці молоді вчителі отримали можливість більше дізнатися про доцільність підтримання належного балансу між обсягом мовлення вчителя та обсягом мовлення учнів, обговорити важливість використання англійської мови як основного засобу спілкування  та доречність поодиноких, обґрунтованих випадків використання рідної мови на початковому етапі з метою вирішення певних організаційних моментів та для виявлення проблем в поведінці учнів та адекватного їх вирішення, необхідність дотримання часових рамок на уроці та причин для цього. В ході мозкового штурму  учасники генерували можливі проблемні ситуації на уроках, категоризували їх та шукали шляхи вирішення.

За доброю традицією всі необхідні для подальшої самоосвіти матеріали щодо організації класу молоді вчителі отримають в електронному вигляді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *