Заключне випробування І туру обласного конкурсу «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування»

          Завершився І тур  обласного конкурсу «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування» серед педагогів, які викладають курси «Основи християнської етики», «Християнська етика в українській культурі».

     15 грудня 2017 року на базі Чернівецького приватного навчально-виховного комплексу  «Соломон» відбулося заключне конкурсне випробування: «Урок».

Учасники конкурсу мали можливість продемонструвати свою педагогічну майстерність  в ході проведення уроку.

Теми конкурсних уроків обиралися відповідно календарно-тематичного планування всієї чинної навчальної програми відповідного предмета.

Аспекти, на які члени журі  звертали увагу: професійні знання предмета і методики його викладання; урахування фізіологічних і психологічних особливостей учнів (у тому числі шляхом реалізації індивідуального і диференційованого підходу); професійні якості вчителя; встановлення міжпредметних зв’язків, формування цілісності знань та предметних компетентностей на основі християнських цінностей.

Спочатку шляхом жеребкування було визначено порядок проведення уроків.                 

Розподіл тем серед конкурсантів здійснювався також  шляхом жеребкування, яке відбулося 14 грудня о 10 годині в управлінні освіти Чернівецької міської ради.

Дякуємо членам журі за наполегливу співпрацю, керівникам закладів освіти за організацію належних умов для проведення конкурсу, а  учасникам  за творчість, креативність, винахідливість.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *