Здобутки юних екологів!

Протягом 11-15 червня 2018 р. в Київському національному еколого- натуралістичному центрі учнівської молоді відбувся ІІ збір переможців Всеукраїнської інтернет-олімпіади «Крок до знань».
Учасниками Збору стали учні загальноосвітніх та вихованці позашкільних навчальних закладів, що посіли почесні перші місця в підсумках двох етапів Олімпіади, та учасники, наукові проекти яких зібрали найбільшу кількість «лайків» в інтернет-пабліку під час відкритого голосування. Серед них були і представники м.Чернівців: вихованці міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді та учні Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4.
За програмою заходу переможці ефективно і цікаво провели час в науково-освітніх та просвітницьких установах: відвідали практикуми на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України та селекційній станції і лабораторії фітоекспертизи компанії «Сингента»; побували на видовищному навчально-розважальному шоу Музею популярної науки і техніки «Експериментаніум»; відвідали Національний музей історії України та цікаві місцини м. Києва. На заключному гала концерті Чифурко Володимира, Нягу Катерину, Маслянкову Карину було нагороджено грамотами і дипломами. Пишаємося здобутками юних екологів!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *