«Здорова родина – здорова дитина!»

На базі дошкільного навчального закладу №41 ЦРД «Пізнайко» відбувся майстер-клас для інструкторів з фізкультури. Тема третього засідання «Організація родинних фізкультурних свят в дошкільному закладі».
Інструктор з фізкультури Кушнірюк Любов Михайлівна представила свій досвід роботи щодо залучення батьків до організації фізкультурно-оздоровчих заходів в дошкільному навчальному закладі.
Учасники майстер-класу переглянули спортивно-музичне свято «Здорова родина – здорова дитина», яке провела Кушнірюк Л.М. та музичний керівник Гавриш Т.Я. Присутні одностайно відзначили доцільність та ефективність такого заходу. Адже, участь у святах і розвагах дітей та батьків ефективно впливає на взаємини в родині, викликає почуття гордості за загальні та індивідуальні перемоги, дозволяє краще пізнати один одного і спонукає батьків заохочувати спортивні інтереси дитини.
Корисними та цікавими були вправи зі слухачами, які провела вихователь-методист Відман Н.Г., з метою визначення здоров’я, як багатогранного поняття та аспектів видів здоров’я. Працюючи в групах, інструктори мали змогу проявити своє креативне мислення та власну думку щодо соціального, духовного, психічного і фізичного здоров’я дитини в сім’ї.
Участь в засіданні майстер-класу взяла викладач кафедри педагогіки, психології та теорії управління освітою ІППО Чернівецької області Шепенюк І.М., яка розкрила тему «Розвиток емоційного інтелекту дітей дошкільного віку засобами фізичного виховання» у вигляді work shop.
В кінці майстер-класу учасники обмінялися досвідом щодо роботи з батьками у своїх дошкільних закладах та оглянули фотовиставку «Здорова родина – здорова дитина».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *