Зернини досвіду

7 травня 2019 року педагогічний колектив Будинку творчості дітей та юнацтва м. Чернівців радо зустрічав гостей Чернівецької області, учасників обласного семінару-практикуму для керівників гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Розвиток творчих здібностей та креативності вихованців в умовах модифікації змісту діяльності закладів позашкільної освіти». Керівники гуртків ЗПО області мали змогу відправитися на уявному круїзному лайнері у морську подорож «Країною дитячих мрій», впродовж якої творчі креативні педагоги БТДЮ ділилися своїм досвідом, напрацюваннями, здобутками та досягненнями.

Господарі закладу запропонували колегам взяти участь у занятті гуртка дизайну «Арт-деко», в якому виконували роль батьків вихованців, відвідати майстер-класи з виготовлення прикраси з фетру, намалювати весняний вітраж, зіткати сувенір технікою буковинського ткацтва, переглянути методичну виставку та галерею творчих робіт вихованців та педагогів.

Родзинкою заходу було дефіле вихованців та педагогів закладу «Котилася торба».

Під час підведення підсумків учасники семінару підкреслили актуальність та важливість обговореної теми, відмітили професіоналізм, високий рівень та практичну направленість семінару, зауважили, що проведений захід був змістовним та незвичним і поділилися своїми враженнями з побажаннями успіху закладу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *