Знак країни головний – це тризубець золотий

26 лютого відбулося відкриття виставки «Знак країни головний – це тризубець золотий». Метою виставки є виховання поваги до історії своєї країни, її знаків та символів, гордість бути належним до своєї нації, свого роду.
Експозиція є результатом проектної роботи гуртків міського палацу дітей та юнацтва «Технічний дизайн» (керівник Світлана Крачило), «Бісероплетіння» (керівник Жанна Даниляк), «Дивосвіт» (керівник Наталя Бойчук), студії
«Природа Дива» м.Львів (керівник Наталка Парщик).
Гуртківці працювали над проектом в декілька етапів. В першу чергу, це було ознайомлення з історією Тризубця, трансформацією його форми, індивідуальним вибором аналогу для подальшої роботи. Другим етапом був пошук авторської варіації форми та створення на ній дизайн-серії робіт в різних техніках виконання, з використанням широкого спектру матеріалів від класичного простого олівця до комбінованих авторських технік. А далі –декоративна розробка існуючої форми або створення нової, продиктованої запропонованими матеріалами. Тут гуртківці мали змогу попрацювати в техніці інкрустації по пластиліну, віднайти авторський хід декорування .
Четвертий етап – робота з об’ємом (барельєф). У заданому масштабі зі скульптурного пластиліну діти відтворили авторську форму вже в об’ємі .
Завершенням роботи над створенням головного знаку країни було завдання з розробки знаку складової нашої країни – своєї родини «Гербу родини», де вже віднаходилась особиста знаковість та символіка, створювалась геральдична композиція родини вихованця .
Запрошуємо відвідати виставку «Знак країни головний – це тризубець золотий», яка працюватиме до 12.03.2018 року в приміщенні Центральної дитячої міської бібліотеки (вул. Комарова, 28).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *