Зустріч вихованців ЗДО №43 з учасниками бойових дій

Мій рідний край, велика Україна,
Свята земля, я дякую тобі!
За право говорити: Я – Людина!
За шанс загинути Героєм на війні!
СЕРГІЙ СКАЛЬД «Навиліт»

Україна – це рідний дім, де жили діди і прадіди, живуть батьки та підростають юні українці. І кожне покоління бажає бачити свою державу вільною, могутньою, квітучою, єдиною і, головне, мирною. А щоб вона була мирною – її захищають від ворогів мужні воїни, які впевнені, що Україна переможе у війні, бо бореться за свою волю та незалежність. Наші маленькі вихованці закладу дошкільної освіти № 43 «Вербиченька» із цікавістю зустрілися з учасниками бойових дій, батьком вихованця нашого закладу Баламутовським Сергієм Анатолійовичем та його побратимом Довбушем Юрієм Васильовичем. Діти із захопленням слухали їхні розповіді та з цікавістю розглядали і приміряли військове обмундирування, яке принесли для них гості. В цей день діти складали свою шану і вдячність нашим захисникам, які, не шкодуючи життя, захищають Україну. Дошкільнята декламували патріотичні вірші, співали пісень та вручили дитячі плакати, які завжди піднімають бойовий дух наших солдатів.

А коли завершилась зустріч з дітьми, Баламутовський Сергій Анатолійович (поетичний псевдонім «Скальд») познайомив педагогічний колектив зі своєю творчістю та збіркою віршів «Навиліт. Рими калібру 5.45». Він читав свої твори, розповідав історії, які надихали до їх написання.

…Той, хто несе в руках вогонь,
Долає темряву байдужості людей,
Крізь час та простір, не шкодуючи долонь,
Дарує світло праведних ідей…

Було цікаво і зворушливо… Всі були горді з того, що такі люди живуть серед нас і надихають на патріотичні почуття та вчинки.

На згадку про зустріч воїни подарували закладу прапор України, який побував з ними на лінії вогню і був для них оберегом, а директор ДНЗ №43 Ганна Атанасіївна Катеринюк вручила їм пам’ятні сувеніри.

Довідка. Про презентацію в Чернівцях збірки військової поезії Сергія Скальда можна прочитати ТУТ.

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *