Зустріч з колегами з м. Кишинів

12 травня 2017 року в рамках транскордонної співпраці у Чернівецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №16 відбулася зустріч з керівниками головного управління освіти, молоді та спорту м. Кишинева Республіки Молдова та молодими педагогами.

В ході зустрічі начальник управління освіти Чернівецької міської ради – Мартинюк Сергій Васильович та заступник начальника, начальник відділу загальної середньої освіти – Кузьміна Олена Леонідівна ознайомили гостей з системою освіти м. Чернівці.

Навчальний заклад презентували директор школи – Гайсенюк Валерій Якович та заступник директора з навчально-виховної роботи Пелеванюк  Євгенія Василівна.

З перших хвилин перебування в школі гості отримали незабутні враження від естетичного оформлення та озеленення території закладу, зимового саду, що є куточком відпочинку та релаксації для учнів, педагогів школи.

Колеги з Республіки Молдова ознайомились з організацією навчально-виховного процесу в загальноосвітній школі та відвідали: кращі кабінети, ігрову кімнату ГПД, Світлицю Духовності, центр інформаційних технологій, творчі майстерні з образотворчого мистецтва та технічної праці. Мали можливість познайомитись з організацією харчування через впровадження системи «шведського столу».

Зустріч пройшла цікаво та невимушено. Сторони домовились про подальшу співпрацю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *