Зимова школа професійного зростання вчителів фізики міста

Сучасна фізика стала невід’ємною складовою загальної культури високотехнологічного інформаційного суспільства. Про те, як підтримати в учнів бажання вивчати її, йшлося на «Зимовій школі професійного зростання вчителів фізики міста», яка відбулась 15.02.2018 року на базі Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
Про залучення учнів до навчально-дослідницької діяльності через співпрацю науковців з учителями фізики йшлося у виступі Борчі М.Д., завідувача кафедри фізики твердого тіла, доктора фізико-математичних наук.
Цікаві задачі та використання хмарних технологій презентував на зустрічі з педагогами Головацький В.А., професор кафедри теоретичної фізики Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук, доктор фізико-математичних наук.
Експеримент – родзинка при вивченні фізики для багатьох учнів. За можливість відвідати лабораторії механіки, молекулярної фізики, методики викладання фізики й познайомитись з технологією виконання лабораторних робіт учителі щиро вдячні завідуючим: Кушнірюк Г.В., Федорцовій І.В., Годованюк М.В.
Обговорення нових програм викладання фізики та природничих наук у 10-11 класах з 2018/2019 н.р., з інформацією про які виступила методист ММЦ Тумак А.Ф., відбулось на завершальному етапі роботи.
І вчителі, і науковці відзначили доцільність проведення таких зустрічей та запланували наступний етап роботи із залученням учнів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *