Свій вагомий внесок у скарбницю 200-бальників зробила випускниця Чернівецького ліцею №3 – Курпа Ольга, яка здобула 200 балів на ЗНО з хімії. Вітаємо Ольгу та її вчителя-наставника Пиптюк Оксану Іванівну.
200 балів на ЗНО з хімії!
Чер
21
![](https://osvita.cv.ua/wp-content/uploads/2018/06/Kurpa.jpg)
Свій вагомий внесок у скарбницю 200-бальників зробила випускниця Чернівецького ліцею №3 – Курпа Ольга, яка здобула 200 балів на ЗНО з хімії. Вітаємо Ольгу та її вчителя-наставника Пиптюк Оксану Іванівну.