22.05.18р. стартує основна сесія ЗНО-2018!!!

До уваги   керівників, педагогів та випускників!

Завтра, 22.05.2018р. відбудеться ЗНО з математики.

Допуск до пунктів проведення ЗНО з математики триватиме з 10:15 до 10:50  та здійснюватиметься  за паспортом (або іншим документом, що посвідчує особу), запрошенням. Адреса пункту тестування вказана в запрошенні. Нагадуємо учасникам ЗНО, що адреси пунктів тестування зазначено в запрошеннях-перепустках, розміщених на інформаційних сторінках з 27 квітня. Доступ до інформаційної сторінки здійснюється за номером сертифіката і пін-кодом, зазначеним у ньому. Учасникам зовнішнього незалежного оцінювання необхідно самостійно сформувати і роздрукувати запрошення-перепустку зі своєї інформаційної сторінки. Звертаємо увагу, що цей документ не буде надіслано ні поштовим зв’язком, ні на електронну скриньку.

У м.Чернівці діятимуть  4 пункти тестування на базі:

  • гімназії №4 (вул. Щепкіна,2);
  • ЗОШ №2  (вул. Головна,87 );
  • СЗОШ №6 (вул. Комарова, 26-Б);
  • ЗОШ №27 (вул. Воробкевича,19).

Радимо планувати свій маршрут заздалегідь. Під час планування просимо врахувати додатковий час на випадок дорожніх заторів та проблем із транспортом тощо.

Абітурієнтам необхідно мати кулькові ручки з чорною пастою, за потреби, можна мати питну воду у прозорій пляшці.

До уваги персоналу, залученого до проведення ЗНО з математики!

На пункт тестування необхідно з’явитись, згідно списку, не пізніше 8.30-8.45 год.!!! При собі мати: паспорт, угоду, штрих-код, годинник, бейджик, ножиці, кулькову ручку з чорною пастою.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *