Абсолютна перемога Діани Паневської у Міжнародній олімпіаді з німецької мови!

З 15 до 28 липня у м. Фрайбург (Німеччина) відбулася Міжнародна олімпіада з німецької мови, яку з 2008 року проводить Goethe-Institut спільно з Міжнародною спілкою вчителів німецької мови. 140 учнів з 74 країн з усіх п’яти континентів, які вивчають німецьку мову як іноземну, приїхали до Фрайбурга не тільки показати свої мовні навички, міжкультурну компетенцію, креативність, але й вміння працювати в команді. Абсолютну перемогу отримала учениця Чернівецької гімназії №1 імені Т.Г. Шевченка Діана Паневська. Діану готувала вчитель німецької мови Фисюк Романа Флоріанівна, яка супроводжувала свою вихованку до Німеччини та пройшла курси підвищення кваліфікації для кращих вчителів німецької мови світу у Goethe-Institut м. Фрайбург.

Зі слів Діани Паневської:

«Міжнародна олімпіада з німецької мови – це найбільше змагання світу між найкращими знавцями іноземної мови і водночас чудовий спосіб порозуміння між народами. Впродовж двох тижнів ми намагалися налагодити дружні стосунки з усіма учасниками, адже мали для цього безліч можливостей: Goethe-Institut надав нам програму дозвілля, за якою ми змогли відвідати німецькі школи та університет у Фрайбурзі, відпочити у Європейському парку та побувати на багатьох концертах. Під час виконання конкурсних завдань важливими були не лише мовні навички, адже рівень знань усіх учасників був досить високим. Професійне журі звертало увагу також на командний дух, міжкультурну компетенцію та креативний потенціал. Мені вдалося переконати їх у своїх силах і вибороти перше місце у найвищому рівні В2 на цій олімпіаді.
Для такого успішного виступу мені знадобилися раніше набуті навички на таких німецькомовних проектах, як «Молодь дебатує», де я посіла 2 місце в Україні і представляла нашу країну на Міжнародному фінальному тижні у Таллінні, а також під час театрального проекту у рідній гімназії, коли до нас приїхав німецький режисер Йоганнес Рітман із міста Фрайбург, де цьогоріч проводилася Міжнародна олімпіада. Окрім цього, надзвичайно корисними для мене виявилися знання, здобуті на уроках німецької мови у школі, де ми постійно практикувалися у виконанні групових завдань і використанні креативних задумів, що сприяло розвитку наших соціальних компетенцій. Також можливість скласти DSD-іспит і отримати мовний диплом рівня С1 мотивували мене постійно дізнаватися щось нове. Вміння працювати в команді, розвивати власну ідею, доводити свою позицію і креативно опрацьовувати завдання – це запорука успіху не тільки на олімпіаді, але й у повсякденному та професійному житті.
Обравши політичну економіку як майбутню спеціальність, я надаю великого значення розвитку навичок комунікації з іноземцями, що знадобилося мені і під час змагання. Після церемонії нагородження я мала змогу поспілкуватися з депутатом Бундестагу Матерном фон Маршалом, котрий запропонував мені пройти практику у нього в бюро, що надзвичайно зацікавило мене. Я переконана, що абсолютна перемога на міжнародній олімпіаді з німецької мови – це не єдиний приз, який я здобула протягом цих 2 тижнів. Знайомство і дружба з людьми з усього світу, котрих об‘єднує спільний інтерес, а саме вивчення іноземної мови, – для мене це спосіб інтеграції України у світове суспільство і можливість гідно представити нашу Батьківщину на міжнародній арені.»
Вітаємо Діану з такою чудовою перемогою!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *