Ігрове заняття про правила безпеки провели для дошкільнят працівники Служби порятунку

Рятувальники навчають дітлахів правил безпеки змалечку, тому часто є гостями у дошкільних закладах краю. Зокрема, сьогодні працівники Управління ДСНС України у Чернівецькій області завітали до вихованців старшої та середньої груп ДНЗ № 8 м. Чернівців.
Щоб малечі було весело та цікаво вивчати правила безпеки життєдіяльності, рятувальники влаштували для них ігрове заняття. Дошкільнята розмістилися за кількома столами і поділилися на команди. Таким чином, кожен мав своє завдання: дітлахи складали мозаїки із зображенням пожежної машини, розфарбовували малюнки на пожежну тематику, розміщували на магнітній дошці елементи, із яких складається пожежний щит.
Демонструючи іграшкові сірники, під час зустрічі рятувальники пояснювали дітям, чим небезпечні пустощі з вогнем, до яких наслідків вони можуть призвести. Дошкільнятам у доступній формі роз’яснили, чому не можна бавитись запальничками, користуватися побутовими приладами без нагляду дорослих. Фахівці Управління вказали малечі, що необхідно бути уважними та обережними і добре знати, як діяти у разі виникнення пожежі.
Рятувальники навчили дітей правил безпеки та вручили їм інформаційні листівки. Вражені цікавою зустріччю, дітлахи пообіцяли рятувальникам дотримуватись цих правил і не пустувати з вогнем.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *