Благодійний ярмарок у гімназії “Соломон”

Діти, батьки і весь гімназійний колектив зібрали більше 50 тисяч гривень.
Ці кошти вже передали студентці Чернівецького педагогічного коледжу Наталі, дівчина після аварії потребує дороговартісної реабілітації.
Директорка приватної гімназії “Соломон” Алла Гайсан розповідає, що коли дізналася, в якому скрутному становищі опинилася родина дівчини – вони потрапили в аварію, а Наталя постраждала найбільше, і зараз не ходить, то вирішили допомогти. Робили добру справу під гаслом: “Доки можемо, робімо комусь добро”.
Так виникла ідея організувати на території гімназії благодійний ярмарок. Діти з батьками та вчителями готувалися не один день. Можна було придбати різні сувеніри і багато смачної домашньої випічки.
Директорка гімназії каже, що запросила від імені батьків і дітей на благодійний ярмарок і колег-педагогів та начальницю Управління освіти Чернівецької міської ради Ірину Ткачук.
Ірина Ярославівна відгукнулася на запрошення та теж долучилася до благодійної допомоги. А радниця Чернівецького міського голови з креативної діяльності та позашкільної роботи закладів освіти Надія Шевченко подякувала всій гімназії за організацію такого важливого заходу.
На ярмарку зібрали 50100 грн. та 100 євро. та відвезли кошти Наталі – вчителі, голова батьківського комітету та директорка гімназії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *