Буковинський ярмарок – 2017

Щоосені традиційно у спеціалізованій школі І ступеня № 9 м. Чернівців проходить благодійний буковинський ярмарок, присвячений 609-річниці першої згадки про місто Чернівці. Цьогоріч він відбувся 06 жовтня 2017 року о 12.00 год і тривав до 15.00 год. До підготовки свята вчителі залучили не тільки учнів, а також їх батьків. Кожен 4-тий клас представляв свій стіл з різноманітними стравами: пампушками, пирогами, солодощами різних видів, смаків та іншими традиційними українськими їствами, а також фруктами та овочами нового врожаю. Окрім їжі також були виставлені зроблені учнями власноруч речі: корзини, ляльки-мотанки, вироби з паперу, ниток, стрічок, бісеру та дерева. Від такого різноманіття у гостей ярмарку розбігались очі.

Учні підготували святкову програму: виставу, веселі вірші та пісні. Ніхто не пішов із осіннього ярмарку без заряду позитивних емоцій та гарного настрою. Присутніми на святі були журналісти і телеведучі з телеканалу «Чернівецький промінь».

За словами організаторів заходу, вчителів 4-х класів Калиненко Н.В., Нагнибіди Л.В. та Ахтимійчук М.Т. батьки зі своїми дітьми вклали душу у кожний виріб: “Цей захід дуже згуртовує всю шкільну родину, а учнів спрямовує на благородні цілі. Приємно спостерігати, із яким захопленням наші учні продавали свої вироби, щоб виручені кошти передати на придбання теплих речей для онкохворих дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *