“Лідерство – це постійна робота над собою”
Відбувся форум лідерів учнівського самоврядування – перший цього навчального року. У кіноконцертній залі “Чернівці” зібралися старшокласники наших ліцеїв та гімназій. Всі вони – представники учнівського самоврядування кожного закладу. Такий форум лідерів учнівського самоврядування відбувається у рамках циклу зустрічей “Дружній формат”, Читати далі










