Чернівецька “Неогалактика” достойно представила Україну на фестивалі в Італії

Народний ансамбль танцю «Неогалактика» Центру дитячої та юнацької творчості м. Чернівці – єдині з України успішно та гідно представили нашу країну на ювілейному, 65-му, міжнародному фольклорному фестивалі в Італії, який проходив 17-21 лютого.
Фестиваль проводився в рамках карнавалу «Кастровілларі», який щороку організовує місцева влада в однойменному містечку на півдні Італії.
Міжнародний фольклорний фестиваль у поєднанні з традиційним карнавалом Кастровілларі – яскраве та барвисте свято, участь в якому беруть фольклорні колективи з усього світу з метою збереження національної спадщини та представлення своєї неповторної культури.
Чернівецький колектив щовечора представляв гостям фестивалю концертну програму, що складалася з прекрасних українських хореографічних композицій «Буковинський святковий», «Карпатський вітальний», «Аркан», закарпатський танець «Раківчанка», «Розпрягайте, хлопці, коней», «Гопак».
Кожен танець викликав шквал аплодисментів та вигуків «Браво!». А от найприємніше та найзворушливіше було чути вигуки «Слава Україні!» від гостей фестивалю під час виступів та карнавальної ходи.
Організатори фестивалю вручили колективу «Неогалактика» пам’ятні відзнаки та подарунки за участь у фестивалі.
Вкотре безмежно дякуємо нашим захисникам за те, що наші діти мають можливість вчитися, тренуватися, займатися, танцювати, вдосконалювати свої уміння та навички і представляти нашу незламну Україну на міжнародних фестивалях.
 
Переглянути статистику та оголошення
Просувати допис
All reactions:

114114

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *