Чернівецькі дошкільнята вперше виступили у … Залі органної та камерної музики

Саме так, у великому залі, біля великого і величного інструменту – органу, відбувся сьогодні концерт “Величний орган запрошує малят”.
Тут виступили вихованці та випускники нашого дошкільного закладу №54 «Зернятко». Такий концерт дошкільнят пройшов вперше.
Захід відбувся, звісно ж, за згоди та підтримки батьків. І хлопчики та дівчатка зламали стереотип, що орган складний інструмент для сприйняття дітьми.
Творчий вечір маленьких музикантів відбувся за підтримки Чернівецької обласної філармонії ім. Д.Гнатюка.
Твори виконувалися дітками на металофонах, трикутниках, барабанах, діатонічних дзвіночках, чайм-барах, бандурі – під керівництвом музичного керівника дитячого садочка Тетяни Вовк. І під супровід солістки Чернівецької філармонії, органістки Світлани Бардаус.
Звучала «Літня полька» на музику Т. Вовк, «Турецький марш» В.А. Моцарта, «Колискова», «BELLA BIMBA» – американські народні мелодії, «Зима» А. Вівальді, «Ой, у лузі, червона калина» М. Лисенка.
Звісно, велика заслуга у цьому концерті маленьких артистів – їхнього музичного керівника Тетяни Вовк. Вона є лауреатом різноманітних музичних конкурсів.
А нещодавно музичний клуб “Домінанта” , яким керує пані Тетяна, взяв участь у міжнародному конкурсі талантів “THE SEKOND International talent competition”, «Інструментальні ансамблі», з композицією «Ой, у лузі, червона калина», і там клуб отримав першу премію.
Любов до музики Тетяна Вовк прививає й дітям і переконана, що талант малечі треба вчасно розгледіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *