Методичне об’єднання вихователів груп раннього віку

6 вересня в ЗДО №19 «Барвінок» відбулось засідання методичного об’єднання вихователів груп раннього віку Чернівецької ТГ.

З вітальним словом до учасників засідання звернулася Тереза Чернописька, директор ЗДО №19 «Барвінок». Керівник методичного об’єднання, вихователь-методист Діана Ісопенко, ознайомила педагогів з сучасними освітніми програмами: «Освіта та піклування», «Стежинки у Всесвіт», «Впевнений старт», «STREAM – освіта». До роботи методичного об’єднання долучилися вихователі закладу зокрема Яшнова-Бриндак О.А., Дрищ М.В., та поділилися власним досвідом роботи щодо впровадження та планування освітньої програми «Стежинки у Всесвіт» та освітньою системою «Освіта та піклування» для дітей раннього віку.

Консультант ЦПРПП Андріана Кравчук повідомила про особливості організації освітнього процесу в 2023/2024 н.р. Також було закцентовано увагу на тому, що з 1 вересня 2023 року вступає в дію нове Положення про атестацію педагогічних працівників. Звернула увагу на необхідності постійного професійного розвитку педагогів, співпрацю із Центром професійного розвитку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *