Чернівці організовують (не)конференцію для шкільних педагогів EdCamp Chernivtsi 2018

 30 березня 2018 року до Чернівців з’їдуться українські педагоги, аби взяти участь у Регіональній (не)конференції Міні-EdCamp Chernivtsi.

Ця подія включена  до офіційних заходів Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки та проводиться за сприяння Громадської організації «Едкемп Україна».

 

А, взагалі, у 2017/2018 році в Україні відбудуться 47 регіональних та національна EdCamp. Вже третій рік поспіль вони збирають тисячі педагогів  та здобули позитивний резонанс в освітянських колах.

Тема (не)конференції, яку разом формувала група творчих учителів міста: «Організація сучасного освітнього середовища».

Максимальна кількість учителів, яка зможе об’єднатися довкола цієї теми: 300 учасників.

Вони будуть відібрані після завершення реєстрації.

Регіональна (не)конференція Міні-EdCamp Chernivtsi проходитиме у новому дискусійному форматі. Вона надасть освітянам можливість за короткий час отримати максимум сучасної корисної інформації.  До роботи «Ескпертної паралелі» будуть залучені досвідчені фахівці в галузі освіти: науковці, громадські діячі, методисти, управлінці, учителі-практики, видавці.

(Не)конференція Міні-EdCamp Chernivtsi стане важливим  майданчиком комунікації реформи Нової української школи. З великою приємністю повідомляємо про те, що кожен учитель-учасник (не)конференції незалежно від свого фаху зможе бути експертом в «Учительській паралелі», у разі, якщо тему його досвіду буде обрано більшістю шкільних педагогів України.

Ще з більшою приємністю повідомляємо, що кількість годин (не)конференції буде зараховано до обсягу підвищення кваліфікації  її учасників та учасниць.

Координатори (не)конференції: Оксана Косован, Оксана Косар.

Більш детальну інформацію можна дізнатися за посиланнями:

https://www.facebook.com/miniEdCampChernivtsi/

Також радіємо за колег  гімназії №5.

На «Хвилі афілійованих  подій», вони проведуть афілійовану (не)конференцію, яка об’єднає батьків, учителів та дітей закладу.

Тема спілкування: «Спільними зусиллями будуємо нову українську школу: навички ХХІ століття».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *