До уваги вчителів пілотних шкіл! Модельна програма та навчальні матеріали. Тиждень 21

“Нова українська школа” публікує двадцять перший тиждень Модельної навчальної програми для 1-го класу, а також навчально-методичні матеріали для неї.

Саме вони пілотуються в 100 школах по всій Україні цього навчального року.

Розробники цьоготижневих навчальних матеріалів рекомендують:

1. Пілотним школам, які випереджають графік, вивчати тему тижня “Мої улюблені книги” впродовж двох тижнів (із проведенням пропонованих дослідів та експериментів, відвідуванням бібліотек, книгарень, майстерень із ремонту книжок, зустрічами з письменниками, запрошенням гостей для читання книжок тощо).

2. Якщо було пропущено тиждень “Зимові свята”, для вирівнювання з іншими пілотними школами цю тему можна розглянути в період з 12 до 16 лютого, зважаючи на те, що зимовий цикл свят за народним календарем замикає “Стрітення”.

3. Завдання Тижня 20 “Спорт”, а саме Олімпійські ігри, також слушно розгорнути протягом усього часу перебігу Ігор у Пхьончхані (Республіка Корея) з 9 до 25 лютого 2018 року.

Нагадаємо, що ми вже публікували матеріали для першого та другого тижнівнавчання, для третього та четвертого, для п’ятогошостогосьомогодев’ятого,десятогоодинадцятого та дванадцятого, а також тринадцятого,чотирнадцятогоп’ятнадцятогошістнадцятогосімнадцятоговісімнадцятого,дев’ятнадцятого і двадцятого. Окрім того, вже є навчально-методичний посібник “Порадник для вчителя”.

Також читайте інтерв’ю з одним з авторів нового Стандарту початкової освтіи Романом Шияном.

Модельна програма та навчальні матеріали. Тиждень 21

Скачати файл можна за цим посиланням.

Графік занять за Модельною програмою

Скачати файл можна за цим посиланням.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *