День вишиванки в дошкіллі м. Чернівці

17 травня – Всесвітній день вишиванки. Вишиванка – це генетичний код нації, магічний, символічний атрибут українського народу. Вихованці ДНЗ №30 ЦРД «Дивосвіт», №2 «Посмішка», №4 долучилися до святкувань.  Дошкільники ДНЗ №30 влаштували «Вишивану дефіляду», під час якої мали змогу продемонструвати свій вишиваний одяг. Під запальну музику вихованці з гордістю проходжали перед своїми однолітками, анонсуючи і старовинні строї із бабусиної скрині, і сучасні стильні вишиванки. А завершили дійство масовим фото дітей, батьків та педагогів.

Вихователі середньої групи №2 Соколова Г.М., Ситнікова Н.М., та музичний керівник Вовчук Г.В. підготували свято «Моя вишиванка». Діти танцювали, співали пісні про вишиванку, грали в ігри. До свята були залучені і батьки, які розгортали прапор під час звучання Молитви за Україну, співали пісні, а також зробили з дітьми аплікацію рушничка та сорочки.

В  ДНЗ №2 «Посмішка» свято  відбулося на майданчику біля калини та верби.  Педагоги, родом з різних районів Буковинського краю та сусідніх областей, ознайомили дітей з традиційними узорами та техніками вишивання. Діти  подивували учасників свята своїми вишиванками під час дефіле, народних ігор, українських пісень та таночків.

Як добре, що з’явилося ще одне свято, яке об’єднує  всіх українців.  Проводячи такі заходи, ми вчимо дітей пам’ятати про своє коріння, виявляти бажання гідно носити вишиванки, любити Україну, єднатися, бо ми всі – одна родина.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *