Методичне об’єднання молодших груп ДНЗ

Питання сталого розвитку людства – це питання його порятунуку, які на прикінці 20 ст. досягли критичних розмірів і проявилися значним спустошенням планети, забрудненнням атмосфери, Світового океану, грунтів, швидким приростом населення, злиднями, голодом, суспільно-небезпечними хворобами, нарешті, критично-небезпечними змінами клімату землі. Усвідомлення цієї ситуації, пошук розумного  виходу з неї, виявилися невідкладною справою.

16 травня 2018 року вихователі молодших груп ДНЗ відвідали чергове методичне об’єднання  на тему: «Дошкільнятам освіта для сталого розвитку» на якому керівник методичного об’єднання вихователь – методист Захливняк Н.М. збагатила знання вихователів з програми «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку» та методичних рекомендації «Дошкільнятам про сталий розвиток: маленькі люди великого світу».

Своїми напрацюваннями поділилися педагоги  дошкільного навчального закладу  №38: музичний керівник Коробчинська О.В. та вихователь Руснак О.М. провели музичну розвагу «День землі», вихователь молодшої групи  Руснак О.М. навчила дітей дбайливо ставитись до іграшок, берегти їх, ділитися з друзями у ході заняття «Ой, болить, мені болить!» – наша іграшка кричить».  Слухачі відмітили позитивний емоційний клімат  заходу на якому панувала любов до природи , людей, інтонація вихователів, зверненя до дітей, надихала їх на включення в ситуацію творчої дії.

Слухачі засідання  висловлювали свою думку та ідеї виконуючи  практичну роботу  у вигляді теоретичних завдань, педагогічних ситуацій, вікторини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *