Форум “Реформа системи шкільного харчування”

13 листопада у Львові відбувся форум «Реформа системи шкільного харчування». У ньому взяли участь Ірина Ткачук, начальниця управління освіти Чернівецької міської ради та Юрій Лесюк, заступник Чернівецького міського голови.
Захід проходив у межах Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у Новій українській школі. Дискусійні панелі було присвячено темам безпечності та якості як основі реформи системи шкільного харчування, проєктному підходу в переоснащенні харчоблоків закладів освіти, якісним критеріям публічних закупівель, новітнім стандартам громадського харчування.
Під час форуму також відбулася презентація результатів Всеукраїнського дослідження «Знання, ставлення та практика щодо здорового харчування та реформи шкільного харчування серед дітей, батьків, управлінців та працівників закладів освіти».
До форуму долучились представники дев’яти областей. Реформа шкільного харчування – це, перш за все, комплексні зміни підходів до його організації, смачна та корисна їжа в закладах освіти, формування правильних харчових звичок у дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *