ІІ міжнародний фестиваль арт-терапії «Арт-практик. Діти». Чернівці

6 квітня 2019 року  у  м. Чернівці на базі Чернівецької ЗОШ №27  за сприяння управління освіти Чернівецької міської ради  у  рамках співпраці з громадською організацією батьків дітей з особливими освітніми потребами «Особливі серед нас» відбувся ІІ міжнародний фестиваль арт-терапії «Арт-практик. Діти» за ініціативи ГО «Східноукраїнської асоціації арт-терапії» та Всеукраїнської тренінгової компанії «Основа». До проведення фестивалю були залучені 20 арт-психологів  з 13 міст України, які  провели практикуми та  майстер-класи.

 

Співорганізаторами заходу  ГО «Особливі серед нас»  та ГО «Східноукраїнській асоціації арт-терапї» були проведені практичні майстер-класи у вигляді психотерапії та психологічної корекції, заснованих на мистецтві та творчості. Кожен з учасників фестивалю мав можливість виразити себе: рухами, кольором, формою, пластикою, глиною, тістом, склом. А також усвідомити, зрозуміти ситуації і напрямки руху терапії в житті. Кожна лінійка майстер – класів містила один з практикумів  щодо організації роботи з дітьми з особливими потребами за допомогою Арту.

Активними учасниками  фестивалю були педагоги, психологи, асистенти вчителів, логопеди закладів освіти, фахівці ІРЦ  та батьки дітей з особливими потребами м. Чернівці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *