IІ Відкрита міська методична виставка «Ідеї та ініціативи щодо розвитку сучасного позашкільного закладу освіти»

26 квітня 2018 року на базі центру дитячої та юнацької творчості (директор Старшинов В.М.), з нагоди 100-річчя позашкільної освіти в Україні, з метою виявлення та вивчення сучасних інноваційних форм, методів і технологій розвитку сучасного  позашкільного закладу освіти,  активізації педагогічної творчості та трансформації перспективного педагогічного досвіду в широку педагогічну практику, створення міського інформаційно-ресурсного банку передового досвіду роботи у системі позашкільної освіти, була проведена IІ Відкрита міська методична виставка «Ідеї та ініціативи щодо розвитку сучасного  позашкільного закладу освіти».

На виставці були представлені навчальні програми, методичні та дидактичні матеріали, науково-дослідницькі роботи  93 педагогів-позашкільників з 11 закладів позашкільної освіти м. Чернівців та області. За бажанням можна було відвідати три локації виставки:  презентаційну (кращі педагоги-позашкільники у формі презентацій ділились своїм досвідом роботи з найрізноманітніших напрямів позашкільної освіти); власне виставку (представлений матеріал був доступний для ознайомлення) та майстер-клас керівника гуртка – методиста будинку творчості дітей та юнацтва Воронюк Галини Штефанівни.

Неперевершену атмосферу створили цікаві інсталяції,  спілкування з авторами  виставкових матеріалів, обмін досвідом роботи, запашна кава та теплий, емоційно забарвлений, музичний супровід.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *