Засідання методичного об’єднання вихователів переддошкільних груп

25.04.2018 року на базі ДНЗ № 20 відбулося  засідання методичного об’єднання вихователів переддошкільних груп міста Чернівців  на тему:  «Використання новітніх методик та інтерактивних технологій в розвитку мовлення дітей раннього віку».  Педагогам міста  представили створене в ДНЗ №20 розвивальне середовище для дітей раннього віку, напрацювання вихователів по  ігровій діяльності  та інтегроване заняття з розвитку мовлення  «Мандрівка Колобка».    Досвідчений педагог Микулинська Л.В. продемонструвала високу  педагогічну майстерність  у роботі з дітьми раннього віку, використання методики Глена Домена  з навчання читання, елементи театралізованої діяльності, потішки і забавлянки , роботу з піском і водою та хороший рівень мовленнєвого розвитку дітей раннього віку.

Керівник   методичного об’єднання Волощук В.В. під час презентації «Використання новітніх методик та інтерактивних технологій в розвитку мовлення дітей раннього віку» розширила  теоретичні та практичні знання педагогів, познайомила з новітніми  методиками  та інтерактивними технологіями розвитку мовлення дітей раннього віку.             Вихователь-методист Волощук В.В. активізувала знання педагогів  з використання традиційних та інтерактивних форм  роботи з розвитку мовлення використовуючи коректурні таблиці Н.Гавриш.

Цікавими виявилися презентації  форм роботи з  розвитку мовлення, які вихователі використовують у своїй роботі в різних закладах. Свої хороші враження про роботу методичного об’єднання   та побажання на наступний навчальний рік педагоги висловили під час анкетування.

Дякуємо адміністрація ДНЗ №20 за  створення комфортних умов  та позитивної атмосфери для продуктивної і результативної співпраці педагогів.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *