Майстер-клас вчителя-методиста французької мови

1 листопада 2018 року на базі Чернівецької гімназії №3 відбулось засідання майстер-класу вчителя-методиста французької мови Провальської Галини Михайлівни, що працює за методикою CAVILAM – Вивчення французької мови через відеокліпи, інтерв’ю та пісні.

Темою заняття майстер-класу було «Comprendre et relayer le message sur   l’addiction aux réseaux sociaux  diffusé   par un clip Stromae «Carmen»  (Зрозуміти і визначити послання про небезпеку залежності від соціальних мереж через опрацювання відеокліпу Стромае «Кармен»).

Учасники активно виконували дві ролі: експериментальний клас і експертів, присутніх на відкритому занятті. Вчитель використав прийоми мотивації з метою включення кожного учасника в активну творчу діяльність.

Галина Михайлівна працювала шляхом прямого і коментованого показу послідовності дій, методів, прийомів і форм роботи з відео на рівнях В1 та В2. Відбулися активні дебати вчителів, комунікація, робота в біномах, в групах, написання легенд по відеокліпу, виконання різнорівневих завдань. Виступ учнів 10-го класу зі статистикою по заданій темі та з інтерпретацією пісні Стромае перед учасниками майстер класу додав творчої атмосфери. Все це довело результативність навчання, що свідчить про ефективність даної європейської технології.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *