Відкриття закладу дошкільної освіти №51 комбінованого типу “Лелеченя”

02 листопада 2018 року жителі мікрорайону Ленківці м.Чернівців чекали з особливим нетерпінням. Цей осінній день запам’ятається дорослим та малюкам надовго, адже саме сьогодні відбулася довгоочікувана подія – відкриття закладу дошкільної освіти №51 комбінованого типу «Лелеченя».

Різнокольорові повітряні кулі, весела музика, схвильовані батьки, почесні гості і величезна кількість подарунків – все говорило про те, наскільки значимо відкриття закладу.

Історія закладу розпочинається з 1880 року, саме тоді, за ініціативи священика, який згодом проживав у ньому, було побудовано приміщення. У 1940 році було відкрито фельдшерський пункт, а з 1945 функціонувала початкова школа. З 1953 року у пристосованому приміщенні відкрито дитячий садок № 17, в 1993 році дитячий садок № 17 було перейменовано на дитячий садок № 2.

26 грудня 2017 року рішенням сесії Чернівецької міської ради  VII скликання № 1055 затверджено статут комунального закладу дошкільної освіти комбінованого типу № 51 «Лелеченя» Чернівецької міської ради, який зареєстровано в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань 21.02.2018 року.

З жовтня 2015 року по жовтень 2018 року приватне підприємство «Будмонтаж – 2001», здійснювало роботи по демонтажу старої будівлі та будівництву нового закладу дошкільної освіти на 8 груп для 160 маленьких мешканців мікрорайону Ленківці. Замовником будівництва був Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради.

Від сьогодні в  закладі функціонуватимуть 8 різновікових груп, обладнано музичний та фізкультурний зали,  навчальні кабінеті (вчителя логопеда, практичного психолога, гурткової роботи), медичний блок (процедурна, ізолятор, кабінет лікаря та медичної сестри), харчоблок, пральню. Встановлені фільтри для очистки води та  система пласких сонячних колекторів. На території розташовані автономна котельня та 8 ігрових майданчиків з альтанками і сучасним спортивно-ігровим обладнанням для рухової діяльності дітей.

 

З Днем народження «Лелеченя»,  успішного тобі та щасливого життя!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *