Майже 50 тисяч окопних свічок відправили на фронт із чернівецької гімназії

Їх продовжують робити й зараз, тому дуже потрібна допомога – і матеріалами, і коштами.
Війна в Україні триває, наші бійці воюють і живуть в окопах, в умовах, які нам важко часто уявити. І маленькі окопні свічки так потрібні у побуті нашим воїнам! Тому у гімназії № 16, що у мікрорайоні Калічанка, навіть зараз, у час канікул, робота з виготовлення окопних свічок не припиняється.
Ці свічки роблять у різних закладах освіти Чернівецької громади – ліцеях, гімназіях, дитячих садочках, позашкільних закладах.
І одна з постійних точок виготовлення таких свічок – у 16-й гімназії. Крім того, їх тут роблять у співпраці з волонтером Костянтином Сіньковським, ветераном сучасної війни.
Від вересня минулого року з гімназії відправили на фронт майже 50 тисяч окопних свічок. Зараз свічки проходять робити працівники закладу, батьки дітей, волонтери.
Цікаво, що роблять окопні свічки і у патріотичних тонах. Багато хто – і дорослі, і діти, приносять у гімназію свої донати на парафін, а воїн і волонтер Костянтин розповідає, як і для чого ці свічки використовують воїни.
Отож, аби нашим захисникам було тепло, зараз у гімназії № 16 для виготовлення окопних свічок потрібно:
– парафін,
– віск (це можуть бути залишки від свічок),
– гофрований картон, бажано довжиною не менше 60 см,
– бляшані банки (від паштету чи банки від корму для тварин, тобто посудина маєте бути невеликої ємності). Увага! Не банки від кукурудзи чи горошку і не від пива!
– допомога коштами.
Якщо ви хочете принести вказані матеріали чи дізнатися щось конкретніше, контактуйте безпосередньо з директором гімназії: Сергій Білоус: 0665899493. Адреса: вул. Білоруська, 77.
Якщо хочете переказати кошти для придбання парафіну, подаємо номер картки, за яку відповідальний волонтер Костянтин Сіньковський: 4149499991685023.
– Ми працюємо адресно, і за все відповідальні особисто з Костянтином, – каже директор гімназії Сергій Вікторович Білоус. – Також до нас можуть звертатися люди, чиї рідні, друзі чи знайомі воюють і їм потрібні такі окопні свічки. Ми видаємо безкоштовно, все записуємо, як і кожну допомогу.
Зараз в гімназії виготовили 5 тисяч окопних свічок. Робота не зупиняється, бо не зупиняється боротьба за Україну!
Допомагайте тим, хто робить ці свічки, а отже тим, хто боронить нашу країну!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *