13 вересня 2023 року на базі ЗДО №8 «ДивоСад» відбулося засідання міського методичного об’єднання вихователів передшкільних груп ЗДО Чернівецької ТГ «Нові підходи до організації освітнього процесу діяльності ЗДО»
З вітальним словом до учасників засідання звернулася Тетяна Пецей, директор ЗДО №8 «ДивоСад». Керівник методичного об’єднання вихователь-методист Тетяна Баєтул, ознайомила професійну спільноту з основними нормативними документами, які визначають особливості організації освітнього процесу в 2023/2024 навчальному році, презентувала комплект навчально-методичних матеріалів з підготовки до НУШ «Буду вправним першачком», а також звернула увагу на календарно-тематичне планування. Тетяна Юріївна обговорила з учасниками питання ведення документації вихователя, закцентувала увагу на проведенні моніторингу досягнень дітей дошкільного віку згідно з Базовим компонентом дошкільної освіти.
Консультант ЦПРПП Андріана Кравчук ознайомила учасників заходу з методичними рекомендаціями «Готовність дитини старшого дошкільного віку до навчання в умовах реформування української школи» в якому представлено комплекс діагностичних завдань «Чарівні перетворення». Проінформувала професійну спільноту, щодо проведення заходів неформальної освіти, які проводить Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернівецької міської ради.
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_78d335c917cc409ebc69af310929d468~mv2.jpg/v1/fill/w_740,h_740,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,enc_auto/137e3e_78d335c917cc409ebc69af310929d468~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_8208583b719e4fcbb5b1414572d0a9a3~mv2.jpg/v1/fill/w_740,h_740,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,enc_auto/137e3e_8208583b719e4fcbb5b1414572d0a9a3~mv2.jpg)