Міська олімпіада з лінгвістики

Традиційно після всіх предметних олімпіад вже третій рік у Чернівцях на базі факультету математики та інформатики Чернівецького національного університету проходить міська олімпіада з лінгвістики.

Цього року ІІІ міська олімпіада відбулася 3 грудня. В олімпіаді взяли участь 161 учень загальноосвітніх закладів міста. З них – 95 учнів змагалися в молодшій лізі (6-8 класи) і 66 учнів – у старшій лізі (9-11 класи).

Найкращі результати серед учнів 6-8 класів продемонстрували Немилостива Поліна (7 клас, гімназія №5), Виклюк Аліна (8 клас, ліцей №2), Топала Тимур та Брозинський Олег (8 клас, ліцей №1) і Спіжавка Ірина (7 клас, гімназія №4). В старшій лізі беззаперечними лідерами стали Війтенко Юлія (11 клас, ЗОШ №24) та Гуцу Анжеліка (11 клас, ліцей №1). Дуже гарні результати показали також Нестеренко Володимир (11 клас, гімназія №4), Цепілова Олександра (9 клас, ліцей №1), Беня Валерія (11 клас, гімназія №5) та Ліщинський Максим (10 клас, ліцей №1).

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!

Пропонуємо фоторепортаж з місця подій.

Одна відповідь на “Міська олімпіада з лінгвістики”

  1. Чи можна зробити олімпіаду з лінгвістики офіційною на рівні з іншими предметними олімпіадами (як це зроблено в Києві)?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *