Нагородили юних знавців космічної науки

Вчора у міській раді відзначили переможців Всеукраїнського конкурсу молодіжної творчості «Мирний космос – 2023».
Втретє у стінах ратуші зібралися юні дослідники космосу. Дипломи хлопцям та дівчатам вручили заступник Чернівецького міського голови Юрій Лесюк та начальниця Управління освіти Ірина Ткачук.
Юні знавці, серед яких і першокласники, і одинадцятикласники, проявили ґрунтовні знання з різних галузей астрономічної науки.
Вони створювали програми у середовищі Scratch, досліджували вплив факторів космічного польоту на організм людини, пропонували різні способи реєстрації та утилізації космічного сміття, досліджували космічне право.
Упродовж 5 днів у 10 тематичних секціях школярі з 11 областей України виборювали звання найкращого знавця космічної галузі. Захист дослідницьких проектів відбувався онлайн. Окрім суддівської колегії в обговоренні кожної роботи брали участь учасники секції. Якщо презентація дослідження тривала до 10 хвилин, то його обговорення та оцінка – часто-густо до 30 хв.
Чернівецька команда школярів показала високі результати у конкурсі:
І місце – Косило Олексій, ліцей №1; Каленчук Уляна, ліцей №13; Антонюк Єгор, ліцей №22.
ІІ місце – Бережнюк Артем, Генінгер Семен, ліцей №11.
ІІІ місце – Зеліско Вікторія, Малафєєв Дмитро, ліцей №14; Лупу Христина, ліцей №11; Літун Марія, ліцей №10.
Грамотами за активну участь відзначено Кожокару Олександра, Гоминюка Сергія, Продан Єлизавету, Николайчука Тимофія, Темофійчука Данила, Гурську Софію, Горошко Анну та Зубову Аліну.
Також від УМАКО «Сузірʼя» подяки отримали заступник міського голови Юрій Лесюк, начальниця управління освіти Ірина Ткачук та її заступниця Надія Шевченко.
Адже Чернівецька міська рада та Управління освіти справді роблять все, аби цей конкурс щороку достойно проводився.
Більше світлин можна переглянути на нашій ФБ-сторінці за покликанням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *