Новенькі книги шрифтом Брайля читатимуть діти з особливими освітніми потребами

 Управління освіти отримало літературу в рамках великої всеукраїнської благодійної акції “Українським дітям – українську книгу”.
 2 лютого книжки передали чотирьом інклюзивно-ресурсним центрам Чернівецької громади. А також закладу дошкільної освіти компенсуючого типу для дітей з особливими освітніми потребами №17 “Паросток”. Це єдиний у місті садочок, де виховуються діти з порушенням зору.
– Це не просто новенькі книги, це цікаві книги. І ми сподіваємося, вони стануть у пригоді нашим педагогам у роботі з дітьми, – зауважив заступник начальника Управління освіти Денис Круглецький.
Акція “Українським дітям – українську книгу” https://www.facebook.com/UAbooks4UAchildren реалізується в Україні та світі з 15 березня 2022 року Держкомтелерадіо, Офісом Президента України, Міністерством культури та інформаційної політики України, Міністерством закордонних справ, а також за сприяння Міністерства освіти і науки України, Міністерства оборони України, Командування Медичних сил Збройних Сил України, Міністерства молоді та спорту України, НОК України, Верховною Радою України, міжнародним благодійним фондом “Здоров’я майбутнього”.
За цей час доставлено понад 800 тис. українських книг Україною та світом (понад 30 країн) та встановлено майже 300 поличок для книг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *