Онлайн-платформа для вчителів англійської мови, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 н.р.

Шановні колеги!
Згідно Наказу МОН № 208 від 27.02.2018, була створена онлайн-платформа nus-english.com.ua  для підвищення кваліфікації вчителів англійської мови, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році.
Навчальна платформа https://nus-english.com.ua є другою частиною комбінованого очно-заочного курсу спільної програми МОН, Британської Ради, Cambridge University Press та Cambridge Assessment English. Програма складається з 3-х денних очних тренінгів та проходження онлайн-навчання на цій платформі. Обидві складові є обов’язковими.
Сайт навчальної платформи складається з двох великих блоків.
– Інформаційний блок, призначений для ознайомлення з функціоналом, цілями та задачами навчальної платформи. Створена на двох мовах: англійській та українській.
– Навчальний блок, призначений для проходження онлайн-навчання вчителів англійської мови. Тільки англійською мовою.
Детально з функціоналом сайту платформи та його можливостями ви можете ознайомитися за допомогою «Інструкції користувача» (див. вкладений файл Instruction.pdf), а також переглянувши відео: https://drive.google.com/open?id=1X5_pJH6AhvTNCENYc-a4QyJ8LCzCXgQK
Додаємо також до листа презентацію платформи nus-english.com.ua.
Звертаємо вашу увагу на те, що на платформі здійснюється онлайн підтримка через чат-бокс, форму зворотнього зв’язку або електронну пошту support@nus-english.com.ua.
Крім того, на сайті платформи створена окрема закрита сторінка для методистів для перевірки автентичності документу про завершення онлайн навчання (див. вкладений файл Instruction_methodists.pdf).

Instruction.pdf

Instruction_methodists.pdf

Online Platform Presentation.pptx

User_guide

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *