У юність вже дорога пролягла!

Молодість з її благородним ентузіазмом, виразним прагненням до чесного, справедливого

є одна з найбільших сил прогресу

Микола Шелгунов

Літній дощ, що неспішно накрапав учора, очистив і зробив видимою нову дорогу у світле майбутнє. Скільки стежок пройдено випускниками навколо школи, скільки сторінок списано у стінах другої домівки.

133 юних інтелектуали, слава та гордість Чернівців, були нагороджені золотими та срібними медалями за високі досягнення у навчанні. У Літньому театрі центрального парку вирувала атмосфера радості та смутку водночас. Усі, і випускники, і батьки з теплотою згадувати шкільні роки, шкільних друзів і, звичайно ж, вчителів-наставників, які дали такий важливий поштовх у життя, вклавши саме цінне і потрібне.

Чернівецький міський голова Олексій Каспрук у вітальному слові зауважив: “Наша молодь – найкраща! І справа не в кількості медалей та балах ЗНО. А в іншому погляді на життя, великому потенціалі. Це стосується всіх випускників. Нам йде гарна зміна. Уклін батькам за віру у ваших дітей, за терпіння, турботу, недоспані ночі. Шана педагогам за передані знання та частинку душі, яку віддаєте молоді”.

Сергій Мартинюк, начальник управління освіти міської ради, відзначив тих випускників, які зробили вагомий внесок у скарбницю досягнень освітньої галузі міста на теренах України та світу: “Серед випускників є потужна команда переможців Всеукраїнських олімпіад та конкурсів, які гідно представили нашу область на державному рівні. Це 9 призерів IV етапу всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, 8 переможців ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, 6 переможців Всеукраїнських турнірів юних математиків, юних географів, Всеукраїнського конкурсу «Intel-Техно Україна 2017-2018 у категорії «Фізика та астрономія», Міжнародного конкурсу учнівських робіт «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності».

Неймовірне естетичне задоволення подарували усім присутнім виступи кращих вихованців позашкільних навчальних закладів, квартет та хор вчителів музичного мистецтва міста.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *