Патріотичні заходи, вшанування Героїв, команди реагування у закладах освіти та організація харчування

Відбулася нарада заступників директорів ліцеїв та гімназій із виховної роботи.
Її провели заступниці начальника Управління освіти Альона Онофрей та Надія Шевченко.
На початку наради заступникам представили пана Андрія Карнатовського, офіцера цивільно-військового співробітництва в/ч А-7035.
Андрій Леонідович розповів про співпрацю закладів освіти із військовими частинами, про те, що за потреби надаватиме ліцеям та гімназіям необхідну консультацію, в тому числі щодо участі військових у різних заходах у закладах освіти. Також говорив про допомогу у військово- патріотичному вихованні гімназистів та ліцеїстів. Про організацію допомоги чернівецькій бригаді тероборони, адже заклади освіти активно допомагали і допомагають нашій ТРО.
Відтак було обговорено важливі питання, які стосуються виховної роботи у закладі освіти, було акцентовано, які найближчі важливі дати для проведення просвітницьких заходів. Заступникам наголосили на важливості проведення у кожному ліцеї та гімназії ранкової загальнонаціональної хвилини мовчання із вшанування наших Героїв.
Зауважувалося, які важливі напрямки роботи у закладах слід активізувати, на що звернути увагу. Зокрема, зараз у кожному закладі створені команди реагування, які в в окремих закладах очолюють заступники з виховної роботи.
Головна спеціалістка Управління освіти Олена Станкус мала слово щодо організації харчування у школах, ремонт харчоблоків.
Також заступникам із виховної роботи ЗЗСО Чернівецької громади було представлено Сільву Німіжан, консультанта з виховної роботи міського центру професійного розвитку педагогічних працівників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *