Педагог повинен кожній дитині дати зрозуміти, що вона – особлива

Заступники директорів шкіл спільно переглянули виставу “Ти – особливий”.
Сьогодні приватна гімназія “Соломон” гостинно відчинила свої двері для заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти Чернівецької громади.
У Чернівецькій громаді є 45 закладів комунальних, та 5 – приватних. Заступники директорів шкіл, гімназій та ліцеїв мали гарну нагоду зібратися разом, поспілкуватися та спільно переглянути виставу, яку підготували учні “Соломона” спільно із вчителями.
У гімназію завітала також начальниця управління освіти Чернівецької міської ради Ірина Ткачук, і разом зі всіма переглянула квест- виставу “Ти – особливий”.
Всі глядачі були поділені на кілька груп, і у різних локаціях дивилися чотири історії біблійних персонажів Старого Завіту – Давида, Самуїла, Йосипа та Мойсея.
Як розповідають автори сценарію, вистава є повчальною. Адже всі ці герої прожили не просте життя, в не простих обставинах, часто були зневажені людьми. Але в очах Бога вони були цінними і він дав їм достойне життя.
Так і в роботі освітян. Вчителю треба вміти придивлятися до кожної дитини, яка має свої таланти, задатки і є цінною та особливою.
Як відомо, засновником приватної гімназії “Соломон” є Буковинська конференція церкви Адвентистів Сьомого Дня. Однак, як розповідає директорка закладу Алла Гайсан, зараз у гімназії навчається 338 дітей, і з них лише відсотків 28 належать до цієї церкви. При прийомі до школи віросповідання дитини не є важливим.
Також всі гості отримали невеликі сувеніри від гімназії “Соломон”. А наприкінці всі разом заспівали духовний гімн України – “Боже, великий, єдиний, нам Україну храни”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *