До уваги керівників ЗЗСО Чернівецької міської територіальної громади

Нагадуємо про те, що відповідно до наказу управління освіти Чернівецької міської ради  від 21.11.2022 № 321 «Про підготовку замовлення, видачу та облік документів про освіту випускникам 2022/2023н.р.» до кінця лютого 2023 року завершити формування інформації, необхідної для створення замовлення документів про початкову освіту.

Завантажити файл для внесення інформації про здобувачів початкової освіти необхідно наступним чином: зайти в Єдину державну електронну базу з питань освіти, далі почергово відкривати вкладки: «Реєстр суб’єктів освітньої діяльності», «Заклади освіти», «Заклади загальної середньої освіти»,  «Чернівецька область», знайти свій заклад в переліку та завантажити файл «Форма замовлення документів про початкову освіту».

У першій закладці завантаженого файлу розміщені дані про заклад та директора. Цю інформацію необхідно ретельно перевірити, внести дату закінчення навчання учнями початкової школи. На другій закладці є запропонована форма, в яку необхідно вносити дані на випускників початкової школи.

Перевірити внесену інформацію і надіслати до 01.03.2023р. файл у форматі Exel на електронну адресу ustinova-gs@meta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *