Про презентацію мобільного застосунку для 1-4 класів «Вивчаю – не чекаю»

Запрошуємо освітян, передовсім учителів початкової школидиректорів та їх заступників, на онлайн-презентацію мобільного застосунку для 1-4 класів «Вивчаю – не чекаю» – інструмента для урізноманітнення уроків математики та української мови у початковій школі. Зустріч відбудеться 19 жовтня о 18:00 у Zoom.
Цей навчальний застосунок створила міжнародна організація «War Child Holland» та Громадська спілка «Освіторія» за підтримки Міністерства освіти і науки України. В умовах воєнного стану та неможливості проведення повноцінного аудиторного навчання, гра «Вивчаю – не чекаю» покликана урізноманітнити уроки у школі та стати додатковим джерелом отримання знань. Застосунок можна використовувати вдома при підготовці до навчання, на заняттях у школі, зокрема,  задля надолуження освітніх втрат.
Це інтерактивна гра, теми і завдання якої відповідають українській навчальній програмі, а до створення долучилися провідні вчителі та методисти. Діти вивчають шкільний матеріал, переглядаючи пізнавальні освітні відеоуроки з математики та української мови. Граючи в навчальні інтерактивні мініігри, вони закріплюють вивчений матеріал.

На презентації ви дізнаєтесь:
– про функціонал застосунку «Вивчаю – не чекаю», його мобільної версії та версії для ПК;

– як ефективно інтегрувати застосунок у навчальний процес;

–  про новий інструмент у застосунку – Учительський кабінет.

Усі учасники й учасниці онлайн-презентації отримають готовий шаблон уроку з математики із прикладом використання застосунку. Крім того,серед присутніх буде розіграно мерч від «Вивчаю – не чекаю». Участь безоплатна за умови обовʼязкової попередньої реєстрації: https://forms.gle/LpB8J97ZQPg8o88Q8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *